KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16009253
nr 1600 9253
Oidentifierad konstnär. Omkring 1900, Hamn i oväder. Olja på duk, 53x74 cm, yttermått inklusive ram: 65x85 cm. Ej signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 26 februari 2024
kl 18:11:59
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
800 kr